" /> Pantolaser Made in Turkey & Şatıroğlu Reklam Pantolaser Made in Turkey & Şatıroğlu Reklam

Pantoply Plakalar - Şatıroğlu Pantolaser & Pantoply Router and Laser Engraving Malzeme Made in Turkey

aydinlaser@hotmail.com
+90 532 275 1488
aydinlaser@hotmail.com
+90 532 275 1488
aydinlaser@hotmail.com
+90 532 275 1488
İçeriğe git

Pantoply Plakalar

Pantoply™

Avrupa ve Amerika'da binalarda,tersanelerde gemi kontrol panellerinde elektrik santrallerinde, endüstriyel otomasyon panolarında,farklı kullanım alanlarında ise personel yakalıkları, yönlendirme levhaları ,makina etiketleri ve bir çok sektörde kullanılması hedeflenerek üretilen çift renkli ABS kazıma plastiği olan etiketlik malzemedir. Daha önceleri yurt dışından ithal edilen bu malzeme yüksek maliyetlere pazara sunuluyordu. Şatıroğlu 40 yıllık deneyiminin son 15 yılında, Amerika'lı tedarikcisi ve kendi Know How Türk mühendis'liğinin gururu olan, Made in Turkey damgası ile Pantoply'in ™ Türkiye'de ilk ve tek yerli üreticisi olmuştur. Avrupa standartları kalitesinde hizmet vermekteyiz.

Plakaların Kimliği

Standart plaka ebatı; 124x61cm ebatlarında, Kalınlık ise (0,8-1-1,5)mm kalınlıklarında, standart renkler ve Opsiyonel renkler ile üretilmektedir.Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız,müşterilerimizin talepleri doğrulstusunda plakalarını 30x20cm ebatlarında keserek arkası 3M yapışkanlı ve yapışkansız olarakta üretmektedir

Uygulama Şekli ?

Kazıma plakaları çift katmanlı plastik levhalardır. Bu plakalar lazer veya mekanik kazıma yöntemleri ile kazınabilir.Kazıma işlemi ile beraber ilk katman aşındırılır ve alt katmanda bulunan ikinci renge ulaşılır. Böylece çift renkli bir görünüm elde edilir.Kazıma plakaları; markalama, etiket, güvenlik ve ikaz levhaları, yönlendirmeler, plaket, şilt, ödül ürünleri, yaka isimlikleri, tabela ve dekorasyon gibi farklı uygulamalarda kullanılır.

Malzeme Uygulanış şekli ile ilgili videolarımızı You Tube üzerindeki sayfamızdan izleyebilirsiniz

Renk Kartelamız

Şatıroğlu Endüstriyel Reklam, Tüm Hakları Saklıdır,Copyright© 2020
İçeriğe dön